Bestsellery

„Cedyno. Wysłannicy” (Tom 3) Melissy Darwood

Dla fanów opowieści na pograniczu światów, które się przenikają prawdziwą gratkę stanowi trzecia część serii „Wysłannicy”. Bohaterowie pokazują, jak ważna jest miłość, dla której barierą nie jest nawet śmierć. Idealna na spokojny wieczór do odpoczynku i podczas burzowych dni, gdy nie chce się nawet wstać z łóżka. Mroczna z pozoru historia podszyta jest mocnymi relacjami i uczuciami, które kiełkują, by narodzić się w osobach jako bardzo silne.

„Cedyno” – dalsze losy bohaterów „Wysłanników”

„Cedyno”, tom 3 powieści to zapisana na 240 stronach historia dalszych losów znanych z „Wysłanników” bohaterów. Wydana w języku angielskim seria złożona z powieści „Larista” oraz „Guerra” przez Wydawnictwo „Young” bardzo szybko osiągnęła status bestselleru.

W części trzeciej Zuza wspomina zdarzenia i dusze widziane podczas pobytu w Guerrze. Chcę ich uwolnić, ale może dokonać tego wyłącznie z pomocą Ludzi Cedyno, Zawirowania w życiu prywatnym Zuzy rzutują na tą misję. Pojawiający się w nocnych wizjach mężczyzna – Bjor – sprawia, że dziewczyna inaczej patrzy na swoją relację z Patrykiem, dotychczasową wielką miłością. Bohaterami są również Larysa oraz Gabriel, młodzi posiadacze schroniska dla zwierząt, którzy pragną założyć szczęśliwą rodzinę. Pojawia się również nowo zrodzoną Guardianka, Lea, która zyskuje sympatię pary.

 

Kilka słów o autorce serii „Wysłannicy”

Autorką powieści „Cedyno”, które jest tomem 3 serii „Wysłannicy” jest Polka ukrywająca się pod pseudonimem Melissa Darwood. Pochodząca z niezwykle malowniczej części Polski środkowej opisuje historie, w których krainy niekiedy do złudzenia przypominają otaczający jej dom lasy. Są pełne tajemnicy, czarów, a nawet pewnego mroku. Z perfekcyjnym wyczuciem przenosi ich klimat na karty powieści. Melissa Darwood mówi, że książki pisze dla siebie oraz tych wszystkich poszukujących w literaturze uniesień miłosnych, nagłych zwrotów akcji, bohaterów oraz wątków o istotach i światach z pogranicza. Ponadto są pełne wielu myśli zaczerpniętych z nurtu filozofii czy psychologii. Autorka kocha przyrodę i zwierzęta czemu również daje wyraz w pisanych przez siebie książkach.

Melissa Darewood wydała do tej pory kilka powieści, z których każda niemal z miejsca staje się rozchwytywanym przez młodzież i dorosłych bestsellerem. Zadebiutowała w 2013 roku otwierającym serię „Wysłannicy” tomem pod tytułem „Larista”. Historia doczekała się w tym momencie wznowienia oraz uzupełnienia o kolejne rozdziały.

Do najbardziej znanych pozycji – poza serią „Wysłannicy”, z której pochodzi „Cedyno” – należą takie jak:

– „Gordian” (tom 1 – „Grzech”;

– „Tryjon”;

– „Luonto”;

– „Pryncypium”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *